Info
Košík0
  • Košík je prázdný
CZ / SK

KARIÉRA

Pracujte tam, kde budete mít přátele!

Atmosféra malé rodinné firmy a parta prima kolegů, kteří Vám kdykoliv pomohou, byla důvodem, proč jsem začala pracovat v plotovém centru. Vyhovovalo mi, že nejsem anonymním zaměstnancem mezi dalšími tisíci. V malém kolektivu se jen tak neztratíte, je na Vás vidět, ale zároveň i Vy hned vidíte výsledky své práce. A především tu máte ke všem blízko. - Ing. Petra Machainová (asistentka jednatele)

Vyhovuje mi „normální“ pracovní doba, která se dá skloubit s mými mimopracovními aktivitami a umožňuje mi věnovat se rodině a dětem. S touto prací mám čas i na svého velkého koníčka – fotbal a vše kolem něj. Do práce chodím s chutí, protože je tady dobrá parta lidí. Jsem rád, že se s kolegy dokážeme sejít i po pracovní době. - Marek Kubeš

Ochutnávka našich firemních akcí

Hledáme zaměstnance na pozici "lakýrník práškové lakovny" pro provozovnu Holasice

 NÁPLŇ PRÁCE
  • přípravné práce před lakováním
  • lakování dílců práškovou barvou v zaběhnuté lakovně
  • obsluha technologií lakovny
  • kontrola kvality výrobků
  • vedení záznamů o vyrobených kusech
  • udržování prostoru lakovny v čistotě a pořádku

POŽADUJEME
  • min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou
  • řidičský průkaz VZV výhodou
  • pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • manuální zručnost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru a zkušenosti v práškové nebo jiné lakovně podmínkou

NABÍZÍME
  • práci na HPP
  • jednosměnný provoz
  • jistotu pravidelného výdělku
  • spravedlivé mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající zaškolení

Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, odpovězte na ni prostřednictvím e-mailu  dotazy@oploceni.cz a přílohou zašlete svůj životopis. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o. Vybrané uchazeče vyrozumíme o dalším postupu. V případě doplňujících otázek nás můžete kontaktovat na  telefonním čísle 721 574 840.

Hledáme zaměstnance na pozici "přípravář práškové lakovny" pro provozovnu Holasice

 NÁPLŇ PRÁCE
  • přípravné a pomocné práce v lakovně
  • vrtání, tryskání, odmašťování
  • navěšování a svěšování dílců na závěsné vozíky
  • kontrola kvality výrobků a jejich balení
  • převážení materiálu a hotových výrobků mezi sklady

POŽADUJEME
  • praxe v oboru a zkušenosti v lakovně nebo kovovýrobě výhodou

NABÍZÍME

Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, odpovězte na ni prostřednictvím e-mailu  dotazy@oploceni.cz a přílohou zašlete svůj životopis. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o. Vybrané uchazeče vyrozumíme o dalším postupu. V případě doplňujících otázek nás můžete kontaktovat na  telefonním čísle 721 574 840.

Hledáme spolupracovníka na pozici "řidič" pro pobočku Rajhrad

 NÁPLŇ PRÁCE
  • rozvoz zboží zákazníkům po ČR
  • manipulace se zbožím – nakládka, vykládka
  • pomoc s nachystáním zboží k závozu
  • aktivní komunikace se zákazníky a kolegy
  • manipulace s hotovostí
  • pravidelná kontrola dopravních prostředků včetně jejich běžné údržby

POŽADUJEME
  • min. základní vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B, C + průkaz profesní způsobilosti
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu
  • spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • profesionální vystupování
  • ochotu k fyzické práci
  • řidičský průkaz skupiny E a průkaz VZV výhodou
  • praxe v oboru a zkušenosti na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME
  • jednosměnný provoz 7.30 - 16.00
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon
  • stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a sympatický pracovní kolektiv
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, odpovězte na ni prostřednictvím e-mailu dotazy@oploceni.cz a přílohou zašlete svůj životopis. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. 101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti A – Z PLOTOVÉ CENTRUM, spol. s r.o. Vybrané uchazeče vyrozumíme o dalším postupu. V případě doplňujících otázek nás můžete kontaktovat na  telefonním čísle 724 252 753.