Pletivo pro slepice

(7 produktů)
Chováte slepice a hledáte vhodné chovatelské pletivo pro drůbež k oplocení kurníku nebo chcete oplotit celý výběh pro slepičky včetně oplocení shora? V nabídce máme pletivo vhodné jak k oplocení celého výběhu tak také pletivo, které se používá pro výplně kurníků, klecí a kotců nebo slouží jako nižší oplocení výběhu.

Chovatelské pletivo pro slepice

Pro každodenní výběh slepic, které jsou nelétavé nebo méně létavé a bude tedy stačit nižší oplocení, je vhodným oplocením praktické pletivo hexanet, šestihranné pletivo označované jako slepičí pletivo nebo králičí pletivo a je vhodné pro chovatele menších hospodářských zvířat. Vybírat můžete z různých velikostí ok a povrchových úprav - pozinkované nebo poplastované (zelené) pletivo. Toto chovatelské pletivo pro slepice můžete využít také jako ochranu stromů proti okusu zvěře. Šestihranné pletivo můžete využít také jako pletivo do kurníku a výplň klecí a kotců.

Jestliže chováte slepice letkyně a nechce aby samy vylétly nebo chcete pletivem zabezpečit výběh slepiček a udělat “strop” z pletiva, aby byla drůbež plotem chráněna i shora doporučujeme použít svařované pletivo na voliéry.