Pletivo pro farmu

(30 produktů)
Jste farmář nebo zemědělec a potřebujete ohradit větší plochu výběhu pro malá i velká hospodářská zvířata a nebo sháníte pletivo, které Vám poslouží jako výplň klecí pro králíky nebo voliéry? V našem sortimentu máme různé druhy pletiva (plotů a oplocení) a svařovaných sítí pro farmu. Vybírat můžete z mnoha variant chovatelského pletiva. Své uplatnění najde pletivo také při oplocení farmy, zahrady, vinic, sadů a pastvin. A pokud nemáte požadavek na estetiku a robustnost oplocení můžete využít farmářské (chovatelské) pletivo také k oplocení pozemku.

Pletivo do králíkárny a pro slepice

Šestihranné pletivo je levné a všestranné pletivo. Ideální pro chovatele menších hospodářských zvířat. Pro svá šestihranná oka je také pletivo označované jako hexanet, pletivo pro králíky a slepice. Pletiva v našem sortimentu mají různé velikosti ok a povrch pletiva - pozinkované nebo poplastované (zelené pletivo).

Svařované chovatelské pletivo

Svařované chovatelské pletivo je oblíbené pro svou odolnost, která je větší než třeba u šestihranného pletiva. Síť je bodově svařená v každém bodě kde se kříží. Své využití najde u chovatelů exotických ptáků, kteří jej používají při výrobě voliér. Dále je pletivo vhodné pro výrobu klecí a kotců pro drobné zvířectvo.

Chovatelské uzlové pletivo

Uzlové pletivo má univerzální použití a pořídíte jej za skvělou cenu. Další výhodou je, že je s ním velmi jednoduchá montáž a své uplatnění najde v zemědělství, chovatelství, farmářství a lesnictví.
V našem sortimentu najdete dva druhy uzlového pletiva. Liší se od sebe počtem drátů a velikostí ok.

Ohradové uzlové pletivo (ovčí pletivo)

Jejich oka jsou stejně velká a používají se k oplocení pastvin a výběhů pro chov větších hospodářských zvířat. Hojně užívané je pletivo také jako provizorní oplocení staveb a dálnic.

Lesnické uzlové pletivo

Spodní část tvoří menší oka, která zabrání proniknutí i menším zvířatům. Své využití najdou k oplocení lesních školek.

Ohradové pletivo

Svařované pletivo BENITA má široké možnosti využití a pokud hledáte estetičtější oplocení Vašeho hospodářství, bude toto oplocení to pravé. Ohradové pletivo má tak jako lesnické uzlové pletivo ve spodní části menší oka, aby se zabránilo případnému vniknutí nebo naopak útěku drobné zvěře. Síť BENITA má svařené ocelové pozinkované dráty, které jsou poplastované a síť má proto zelenou barvu. Tato dvojitá povrchová úprava zaručí delší životnost a pevnost pletiva.
K hospodářským účelům se také skvěle hodí pletivo z řady PANTANET a FORTINET. Pletivo je z pozinkovaného drátu, který je svařený a poplastovaný. Síť má malá oka a nabízíme ji ve výškách od 610 mm až do 2030 mm a instalují se na kruhové sloupky. Bezpečnost pletiva lze zvýšit doplněním betonové podhrabové desky a na horní hranu lze doplnit o ostnatý nebo žiletkový drát.